oleje mikroceramiczne
oleje mikroceramiczne sklep on-line
O nas
Kontakt
Referencje
Współpraca
Mikroceramika
Zastosowania mikroceramiki
Dla dystrybutorów
Właściwości fizyczno-chemiczne mikroceramiki

Mikroceramika

Ceramika WAGNER to nowoczesny środek oparty na bazie mikroceramiki zmniejszający tarcie trących się metalowych elementów. Zachodząca ceramizacja trących się powierzchni w maszynie, silniku,  mechanizmach lub na narzędziach pozwala na długotrwałe polepszenie właściwości ślizgowych  trących elementów zwiększając trwałość ich użytkowania o ok. 50% równocześnie zmniejszając koszty poboru energii (paliwo, gaz, prąd) do 20%.

                  WSTĘP DO  NANOCERAMIKI videoprezentacja |  opis produktów mikroceramika WAGNER |  Uniwersal Micro-Ceramic Oil |  Motor - Cleaner |  Oil - Stop |  Olej wielofunkcyjny - Spray |  Microceramika w olejach siln. SAE 10W-40 |

 » Mikroceramika

Olej wielofunkcyjny - Spray

Olej wielofunkcyjny – Spray jest uniwersalnie stosowanym środkiem wielozadaniowym. Może on być środkiem antykorozyjnym, kontaktowym, odrdzewiającym, naoliwiającym i oczyszczającym. I to wszystko w jednym produkcie. Środek ten poluzowuje zardzewiałe bądź skorodowane nakrętki, śruby, łańcuchy i zapieczone połączenia.

Naoliwia on przeguby, suwaki, maszyny do szycia, włączniki, koła, uchwyty, zamki, sprężyny, resory, pedały itd., wypiera wodę np., z gniazd elektrycznych przyczepy, części metalowych, kontaktów elektrycznych, systemów zapłonowych, elektronarzędzi, pojazdów dwukołowych i również z małych motorów.

Oczyszcza i chroni przed nowymi zanieczyszczeniami podczas trybu pracy. Infiltruje tłuszcz i brud i tworzy antykorozyjną warstwę ochronną. Rozpuszcza tłuszcze, resztki farb, gumy, klejów i smoły, usuwa plamy i pozostałości po wapnie. Idealny do stosowania podczas konserwacji części chromowanych lub ze stali szlachetnej i do miejsc smarowych wszelkiego typu.

Smar mocno przylegający – Ceramic – Spray
Smar mocno przylegający – Ceramic –Spray jest przezroczystym wysokogatunkowym środkiem mocno przylegającym z domieszką stałych smarów Ceramic, który nadaje się do wszystkich odkrytych miejsc smarowych, szczególnie w domu do urządzeń ogrodniczych i użytku domowego, narzędzi, samochodów, jak i silnie obciążonych miejsc smarowych w urządzeniach budowlanych, pojazdach i maszynach, jaki łańcuchach rowerowych i motocyklowych.

Smar tworzy przezroczystą, odporną na wysokie ciśnienie, dobrze przylegającą warstwę, która podczas wysokiego obciążenia termicznego nie skrapla się i zachowuje swoją smarowność. Nadaje się szczególnie wtedy, kiedy wymagane jest użycie bezbarwnego smaru, np. do szyberdachów, zamków do drzwi, zawiasów, okien, rowerów i zabawek dla dzieci itd. Zabezpiecza przed zużyciem i korozją, jest bardzo wytrzymały na wysokie ciśnienia, gwarantuje długotrwałą ochronę przed korozją przeciwbryzgowy, odporny na słoną wodę i temperaturę.

W miejscach smarowych narażonych na wysokie obciążenia np. ciężkie okna, drzwi, bramy, zalecamy nanoszenie paru warstw smaru w odstępnie od 3 do 5 minut. Warstwa smaru wysycha w międzyczasie po ulotnieniu się gazu wytłaczającego.

Pojemnik: 400 ml pojemnik w sprayu ze standardową główką rozpylacza i osobną główką z wydłużonym wężykiem rozpylającym.

Uwaga: produkty nie nadają się do smarowania miejsc, które mogą wejść w bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi.

Dane w tym opisie odpowiadają stanowi naszej wiedzy i mają one za zadanie udzielenia wskazówek odnośnie możliwego zastosowania znającemu się użytkownikowi. Bez objaśnienia konkretnego celu zastosowania i warunków użytkowych zapewnienia odnośnie właściwości i gwarancja są wykluczone. Zastrzegamy sobie prawo do zmian w myśl dalszego rozwoju technicznego.

   | mapa strony | © 2005-2009
  Utworzono w systemie tanie strony www EntroCMS