oleje mikroceramiczne
oleje mikroceramiczne sklep on-line
O nas
Kontakt
Referencje
Współpraca
Mikroceramika
Zastosowania mikroceramiki
Dla dystrybutorów
Właściwości fizyczno-chemiczne mikroceramiki

O nas

Firma WAGNER  od ponad 10 lat  zajmuje się racjonalizacją zużycia paliwa oraz energii w dziedzinie motoryzacyjnej i przemyśle, jak również  doskonaleniem właściwości eksploatacyjnych i przedłużeniem żywotności wszystkich agregatów eksploatowanych z użyciem oleju.

                  WSTĘP DO SILNIKA CERAMICZNEGO

Poprzez zastosowanie Naszych produktów oferujemy  jedyny w swoim rodzaju sposób działania, dzięki któremu możemy tę  racjonalizację i doskonalenie osiągnąć.

Produkty firmy WAGNER z olbrzymim powodzeniem są rozpoznawalne i sprzedawane na kilku kontynentach / Europa, Azja , Afryka / .
Ponadto produkty firmy WAGNER rozpoznawalne są w Europie i Azji również pod innymi nazwami handlowymi . Dystrybutorzy tych produktów muszą przestrzegać receptur technologicznych opatentowanych przez firmę WAGNER .

Na kolejnych stronach internetowych przedstawimy Państwu bliżej firmę Wagner .  Mamy nadzieję, że nasze kolejne odsłony internetowe otworzą przed Państwem nowe perspektywy i cieszylibyśmy się, gdyby mogła zaistnieć możliwość przedyskutowania z Państwem powyższej tematyki.

Prosimy nie zwlekać i poinformować nas o problemach jakie spotykacie Państwo przy codziennej eksploatacji i użytkowaniu maszyn i urządzeń,  my natomiast znajdziemy optymalne rozwiązanie każdego Waszego problemu oraz  pomożemy w racjonalizowaniu Państwa kosztów.

- Zespół firmy Wagner-

oświadcza, że:

produkt Firmy WAGNER  jest ubezpieczony przez producenta i jest produktem bezpiecznym wg zapisów ubezpieczeniowych oraz przepisów obowiązujących na terenie Polski umożliwiających sprzedaż produktu w firmach wg. ich oczekiwań.


   | mapa strony | © 2005-2009
  Utworzono w systemie tanie strony www EntroCMS